Україна перегляне усі домовленості в межах СНД

Український уряд перегляне усі міжнародні договори, котрі були укладені в межах СНД
Джерело фото - president.gov.ua

Український уряд перегляне усі міжнародні договори, котрі були укладені в межах СНД та вийде із тих, що суперечать національним інтересам.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко, йдеться на офіційному сайті.

«Ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо із тих, в яких знайдемо бодай найменшу невідповідність національним інтересам», – зазначив Петро Порошенко.

Також зазначається, що 19 травня Президентом було підписано Указ, щодо введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про остаточне припинення участі України у роботі статутних органів Співдружності Незалежних Держав (СНД).

«Україна, починаючи з Біловезької пущі, розглядала СНД як інструмент цивілізованого розлучення з імперією. Цивілізованого з російської вини не вийшло. Москва прагнула перетворити Співдружність на оновлену імперію, де б усі, як в старі радянські часи, звіряли годинники за Спаською вежею Кремля. Тепер ми уважно переглянемо всі міжнародні договори, укладені в рамках СНД, і вийдемо із тих, в яких знайдемо бодай найменшу невідповідність національним інтересам», – підкреслив Президент.

 

категорії
Політика

Публікації по темі