Українські компанії брали участь в будівництві Керченського мосту, – Борис Бабін

Якщо взяти в цілому, то російського у цьому мосту, напевно, тільки фарба.

За словами Бориса Бабіна, представника президента України в АР Крим, у побудові Керченського мосту до окупованого Криму, брали участь і західні компанії, які надавали певне вимірювальне обладнання, мотори та засоби для забивання паль.

Нещодавно Генеральна прокуратура у Гаазі підтвердила інформацію про те, що сім нідерландських компаній були запідозрені у порушенні санкцій, які були затверджені Європейським Союзом. Серед компаній, щодо яких вже розпочали розслідування – «Biljard Hydrauliek» і «Dematec Equipment».

Якщо ці компанії визнають винними у порушенні санкцій, то їм, як юридичним особам, загрожуватиме штраф до 820 тисяч євро або позбавлення волі строком на шість років.

«До нас неодноразово надходили звернення про те, що українські компанії надавали робочу силу та техніку для будівництва мосту. Якщо взяти в цілому, то російського у цьому мосту, напевно, тільки фарба. Ми повинні переслідувати всіх, хто брав активну участь у цьому будівництві», – зазначив Бабін.

Нагадаємо, що 16 травня, в анексованому Криму, Володимир Путін взяв участь в офіційному відкритті автомобільної частини мосту через Керченську протоку, проїхавшись на чолі колони камазів. Вартість будівництва  обійшлось РФ у 6,9 мільярда рублів.

категорії
Політика

Публікації по темі