Інвестори зацікавлені енергетичним сектором України, – МЗС Норвегії

Обсяг норвезьких інвестицій в українську економіку становить $7,23 млн

Норвегія зацікавлена у поглибленні економічної співпраці з Україною.

Про це під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе заявив Державний секретар МЗС Норвегії Аудун Халворсен, передає UA.TV з посиланням на Урядовий портал.

За його словами, найбільший інтерес норвезькі інвестори виявляють до енергетичного сектору України, зокрема, щодо інвестування в “зелену” енергетику та енергоефективність. Аудун Халворсен також розповів про те, що Норвегія братиме активну участь у роботі Міжнародної конференції щодо реформ в Україні, яка відбудеться у Копенгагені 27 червня.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала представнику Норвегії за підтримку, яку його країна надає Україні від початку російської агресії – у напрямках проектів СММ ОБСЄ, реабілітації поранених українських військових і розмінування територій.

Загальний обсяг фінансової допомоги Норвегії за останні чотири роки становить понад $140 млн. Обсяг норвезьких інвестицій в українську економіку складає $7,23 млн.

Окрім економічної співпраці, сторони коротко обговорили запланований на друге півріччя візит до України міністра закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде, а також запланований на вересень візит новопризначеної голови Стортингу Норвегії Тоне Вілхелмсен Трьоен.

категорії
Політика

Публікації по темі