“Антиколомойський” законопроєкт: кількість правок досягла понад 16 тис.

Один позафракційний депутат тільки від себе подав понад 6 тис. правок.

До так званого “антиколомойського” законопроєкту № 2571-д про внесення змін та удосконалення банківської діяльності нардепи внесли близько 16 тис. 335 правок.

Про це на сторінці Facebook  повідомляє Ярослав Железняк, перший заступник голови податкового комітету Верховної Ради України.

За словами нардепа, один позафракційний депутат Антон Поляков тільки від себе подав 6 тис. 33 правки, а також член депутатської групи “За майбутнє” Віктор Бондар – 1 тис. 911 та члени депутатської фракції “Слуга народу” Дмитро Чорний – 1 тис. 781 й  Ольга Василевська-Смаглюк – 1 тис. 689 правок.

“До речі, тут теж є рекорд України. Дмитро Разумков, точно треба якусь премію ВРУ “законотворець-ударник” започатковувати вже”, – додає Ярослав Железняк.

Нагадаємо, 31 березня 2020 року Верховна Рада України прийняла закон про обіг земель сільськогосподарського призначення і схвалила в першому читанні законопроєкт про банківське регулювання.

Як заявив 27 березня 2020 року президент Володимир Зеленський, влада домовилися з керівництвом МВФ, що після ухвалення парламентом законів про банківське регулювання й запуск ринку землі Україна протягом приблизно 15 днів отримає від МВФ перший транш у розмірі $1,75-2 млрд.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі