Антикварні меблі, прикраси та сотні тисяч доларів готівкою, – Кандидат в Президенти Інна Богословська

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

Інна Богословська, кандидат на пост Президента України, у своїй декларації вказала право власності на антикварні меблі та цінні прикраси.

З нерухомості, у власності Інни Богословської, знаходяться дві квартири у Києві загальною площею 238,50 метрів квадратних. Однією із них вона користується на підставі договору позички, а власником квартири є громадянка України Афіндуліді Юлія. Інша ж є власністю Людмили Богословської. Останнє є реєстрацією місця проживання Інни Богословської.

Також, кандидат на пост глави Держави обожнює цінні прикраси – їх задекларовано у неї досить багато. Зокрема, це перстні та сережки з діамантами та цінним камінням, а також кольє з перлів та бірюзи.

Інна Богословська задекларувала безліч цінного майна. Зокрема, це шуби з норки та ягняти, пальто та вечірні сукні. Також у декларації зазначені старовинні антикварні меблі: індійська шафа,  індійський журнальний стіл, диван, рояль дороговартісні люстри та картини.

Окрім цього, Інна Богословська також є власницею легкового автомобіля Toyota Camry 2.5 AT Comfort (2R) 2017 року випуску вартістю 690 тисяч гривень.

Кандидату у Президенти належать дві компанії: ТзОВ  «Юридична міжнародна служба» та ТзОВ «Курсстенмаш».

За даними YouControl обидві фірми знаходиться у Харкові та ведуть свою діяльність понад 20 років. Основним видом діяльності є аренда або управління власною чи орендованою нерухомістю. Варто також зазначити, що керівником та підписантом обох компаній є дочка дочка Інни Богословської – Анастасія Суріна.

Варто також зауважити, що кандидат володіє авторськими правами на книги. Зокрема це співвласність на книгу «План розвитку країни», що була видана ще у 2005 році, а також повне авторське право їй належить на книгу «Майбутнє починається сьогодні» та її російську версію «Будущее начинаеться сегодня», що була видана у 2017 році.

Вона також володіє правами на торгову марку «Робота Порядок Віра».

Варто зазначити, що Інна Богословська інвестувала кошти у криптовалюту іще у 2016 році, адже у декларації вказано, що на момент їхньої купівлі вартість активу становила 152 тисяч 400 гривень.

Єдиним джерелом доходу у жінки є заробітна плата у Всеукраїнській громадській організації «Віче України», де вона є директором – цей дохід склав 42 тисячі гривень.

А от збережень у Інни Богословської вистачить надовго. Кандидат на пост Президента України задекларувала 180 тисяч доларів, 90 тисяч євро та 2 мільйона 800 тисяч гривень готівкою. Значно менші суми зберігаються у жінки на банківських рахунках в АТ «Піреус банк МКБ» загалом 440 доларів та 471 євро.

Варто зазначити, що Інна Богословська отримала позику від Станіслава Роман на суму в 495 тисяч гривень у грудні 2017 року, а також взяла кредит того ж місяця у ПриватБанку на суму в 47 тисяч 448 гривень.

 

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі