«Будемо підтримувати Нову українську школу», – Володимир Гройсман

На переконання глави Уряду досягнення економічного успіху можливе лише за умов запровадження нових стандартів освіти, які актуальні для 21 століття.

На переконання глави Уряду досягнення економічного успіху можливе лише за умов запровадження нових стандартів освіти, які актуальні для 21 століття.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

За його словами ключовими завданнями, які стоять перед освітою, є доступність та її якість. «Доступність – це широкий спектр питань: від позбавлення черги до дитячих садочків до запровадження нових технологій навчання. Потрібно створити систему – від раннього дитинства до вищої школи, аби ми отримали компетентного громадянина. Треба піднімати економіку, але без інтелектуальних переваг ми цього не досягнемо», – переконаний Гройсман.

Глава Уряду впевнений, що реформа освіти є однією з найбільш фундаментальних, не дивлячись на те, що її перші результати стануть помітними  лише за 12 років. «Важливо те, що буде посіяно саме сьогодні, – як вважає Володимир Борисович, – Нам можуть допомагати і підтримувати, але тільки ми можемо привести життя в порядок. І освіта має тут визначальне значення».

Він також торкнувся теми оплати праці освітян. «Як тільки матимемо можливості фінансового характеру, будемо інвестувати їх в освіту. Сьогодні в рамках децентралізації ми передали ресурси на місця і по праву вимагаємо, аби ці кошти були реінвестовані в освіту і якість життя », – відзначив Глава Уряду.

 

 

категорії
Політика

Публікації по темі