ЦВК відмовила в реєстрації представнику Насірова через порушення виборчого закону

Дроздовський Л.П. є членом Голосіївської районної у місті Києві виборчої комісії, що є порушенням вимог виборчого закону.

Центральна виборча комісія відмовила в реєстрації уповноваженому представнику кандидата на пост президента України Романа Насірова Любомиру Дроздовському через порушення виборчого закону.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

“Комісія відмовила в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост президента України Насірова Р.М. у ЦВК з правом дорадчого голосу Дроздовського Л.П. на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року, оскільки Дроздовський Л.П. є членом Голосіївської районної у місті Києві виборчої комісії, що є порушенням вимог виборчого закону”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Центральна виборча комісія України ліквідувала 5 дільниць для голосування в Російській Федерації.

Зокрема в ній зазначено, що ЦВК розглянула подання Міністерства закордонних справ України від 19 грудня 2018 року щодо внесення змін до переліку закордонних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

“Ліквідувати виборчу дільницю № 900075, у зв’язку з чим позицію щодо цієї виборчої дільниці виключити; ліквідувати виборчу дільницю: № 900077, № 900078, № 900117, № 900118”, – йдеться у документі.

категорії
Політика

Публікації по темі