Депутати закидали “антиколомойський” проєкт аналогічними правками, – Ярослав Железняк

Загалом їх було подано понад 16 тисяч.

Нардепи закидали законопроєкт про неповернення банків колишнім власникам правками з однаковим оформленням, структурою та шрифтами.

Про це написав на своїй сторінці Facebook депутат від “Голосу” Ярослав Железняк.

“Як перший заступник Комітету, офіційно звернувся до Секретаріату з проханням надати мені правки колег до законопроєкту 2571-д. Хочу заздалегідь вивчити позицію і підготуватися до розгляду у другому читанні.

І тут випадково звернув увагу на те, наскільки схоже оформлення правок не тільки у різних колег навіть з різних фракцій, які подали найбільшу кількість правок.

Я звичайно вірю в те, що можуть бути такі збіги, але так щоб і оформлення (воно не регламентується), і шрифти, і структура викладення… Магія синхронізації, не менше”, – повідомив він.

За його словами, більшість правок несе суто технічний характер. А “найкрутіша правка”, на думку депутата, від нардепа “Слуги народу” Дмитра Чорного – він пропонує офіційно перейменувати законопроєкт на “Антиколомойський”.

Нагадаємо, до так званого “антиколомойського” законопроєкту № 2571-д про внесення змін та удосконалення банківської діяльності нардепи внесли близько 16 тис. 335 правок.

За словами нардепа, один позафракційний депутат Антон Поляков тільки від себе подав 6 тис. 33 правки, а також член депутатської групи “За майбутнє” Віктор Бондар – 1 тис. 911 та члени депутатської фракції “Слуга народу” Дмитро Чорний – 1 тис. 781 й  Ольга Василевська-Смаглюк – 1 тис. 689 правок.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі