Дубілет планує масово скоротити кількість працівників Держаудитслужби

Кабінет Міністрів України планує суттєво реформувати Державну аудиторську службу України та скоротити кількість працівників до 400. Про це міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет повідомив у Facebook, передає finance.ua. “Ми...

Кабінет Міністрів України планує суттєво реформувати Державну аудиторську службу України та скоротити кількість працівників до 400.

Про це міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет повідомив у Facebook, передає finance.ua.

“Ми плануємо суттєво реформувати цей орган. Останні кілька тижнів ми займалися функціональним аудитом Держаудиту (звучить іронічно)”, – написав Дубілет.

За його словами, зараз там працює 3212 осіб, і вони отримують небезпечно низькі зарплати.

“До чого це може призводити – можете здогадатися. Кількість співробітників цього органу буде скорочено до ~ 400”, – зазначив Дубілет.

Крім того, Дубілет розповів про декілька ключових напрямків реформи.

“Держаудит повинен фокусуватися на серйозному шахрайстві. Ті працівники, які залишаються, повинні бути справжніми професіоналами, які працюють за міжнародними стандартами і ризик-орієнтованим підходом, а не чіплятися до ком”, – зазначив Дубілет.

Він зазначає, що зараз відбувається певне дублювання функцій між Держаудитом і Рахунковою палатою, а також Держаудитом і силовими органами.

“Це дублювання треба прибирати”, – додав Дубілет.

категорії
Політика

Публікації по темі