Елітна квартира та мільйони готівкою, – Кандидат в Президенти Олександр Ващенко

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

Олександр Ващенко, згідно з його декларацією, володіє лише квартирою у столиці за понад 2,7 мільйони гривень та великою сумою готівки. Водночас кандидат в президенти не зазначив права власності на жоден автомобіль.

Серед нерухомого майна Олександр Ващенко задекларував лише квартиру у Києві, площею 83,6 кв м, придбану у 2008 році за 2 млн 776 тис. гривень. На члена родини, Євдокію Ващенко, у 2017 році записано іще одну квартиру площею 101,7 квадратних метрів також у столиці.

Олександру Ващенку належать такі підприємства: ТОВ ТНК «Українська нафтогазова група», ТОВ МТРК «АВІ ТІВІ», ТОВ «Вуд-Продакшен» й ТОВ «А-Тел».

Варто вказати, що згідно з даними Youcontrol, транснаціональна корпорація «Українська нафтогазова група. Міжнародна телерадіокомпанія «АВІ ТІВІ» зареєстрована у житловій будівлі, діяльність пов’язана з виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм. Черговою компанією з таким же розміщенням стала ТОВ «А-Тел», що спеціалізується в основному на випуску комп’ютерних ігор.

Варто вказати, що компанія кандидата «Вуд-Продакшен» станом на сьогодні має податковий борг у розмірі 29,6 тисяч гривень. Займається вона торгівлею лісоматеріалами, будівельними матеріалами та сантехнічним обладнанням.

Також він володіє корпоративними правами на ПП «Міжнародний центр економіки та права», ОВ «Будівельно-інвестіцийна компанія «ВІК», ТОВ ТНК «Українська нафтогазова група», ТОВ «Вуд-Продакшен», ТОВ «Міжнародна телерадіокомпанія «АВІ ТІВІ», ТОВ «Ролан», ТОВ «Парк Палац» та ТОВ «А-Тел».

Водночас, кандидат на пост Президента України у 2017 році не задекларував жодних доходів. Натомість Олександр Ващенко задекларував 5,6 мільйонів гривень, 523 тисяч доларів та 320 тисяч євро готівкою.

Варто зазначити, що Олександр Ващенко також є членом громадської організації «Влада народу» та благодійної організації «Фонд підтримки міжнародного співробітництва України».

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі