Фігурант справи «вишок Бойка» Сергій Кацуба продає арештований автомобіль

Фігурант справи «вишок Бойка» Сергій Кацуба продає арештований автомобіль

Фігурант справи «вишок Бойка» Сергій Кацуба продає арештований автомобіль. Паралельно із цим автомобіль виставлений на продаж в системі Сетам, аукціон з продажу котрого призначений на 14 березня.

Державна виконавча служба продає на електронних торгах OpenMarket (ДП «СЕТАМ») автомобіль марки Mersedes-benz моделі Maybach, котрий належав ексрегіоналу та фігуранту справи «вишок Бойка» Сергія Кацуби.

Паралельно з цим, Кацуба Сергій у котрого виконавча служба вилучила автомобіль, продає його на Auto.ria за 150 тис. доларів США, що є еквівалентом 4,2 млн гривень.

Варто зазначити, початкова ціна лоту на Сетамі становить лише 1,5 млн гривень, що є евівалентом 55,5 тис. доларів, що практично у 3 рази менше, ніж зазначена сума колишнього власника автомобіля.

В обтяжені майна на аукціоні Сетам, зазначено що його було вилучено на підставі ухвали №760/675/16-к від 15.07.2016 року Солом’янського районного суду м. Києва.

Зазначимо, це не перша спроба Сергія Кацуби продати вилучений службами у нього автомобіль. Зокрема 19 лютого ексрегіоналівець уже виставляв автомобільна продаж на сайті Auto.ria, проте оголошення було видалено.

Колишній депутат не розгубився, та уже 26 лютого виставив оголошення на продаж автомобіля ще раз.Окрім того колишній депутат продає ще один автомобіль, Range Rover 2018 року.

 

Нагадаємос, Сергій Кацуба причетний до закупівлі так званих вишок Бойко, придбаних за завищеною в 2 рази ціною (по $400 мільйонів за кожну). 2 жовтня 2015 року Печерський районний суд Києва за поданням ГСУ МВС України погодився на затримання і утримання під вартою Сергія та Олександра Кацуб. 1 жовтня 2015 Генеральною прокуратурою України братів Кацуб було оголошено в міжнародний розшук, розшук припинено після закриття кримінального провадження 5 січня 2016 року.

Братів звинувачували у змові з метою розкрадання держкоштів у особливо великих розмірах. Олександр зловживав службовим становищем на посаді заступника голови правління «Нафтогаз України» (2012-2014)

ГСУ МВС також висував братам звинувачення в спробі розкрадання у НАК «Нафтогаз України» 3,4 млрд м3 газу. НАК уклала договір з ТОВ «Газукраїна-трейдинг» на постачання природного газу, який повинен відпускатися тільки за передоплатою. Однак влітку 2013 року Кацуба підписав з фірмою додаткову угоду на поставку 3,4 млрд кубометрів газу ціною майже в 12 млрд гривень без попередньої оплати.

категорії
Політика

Публікації по темі