Генпрокурор просить зняти недоторканність з трьох депутатів «Опоблоку»

Це повторне клопотання Луценка про зняття недоторканності з цих депутатів.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повторно вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з трьох народних депутатів «Опозиційного блоку» Сергія Дунаєва, Дмитра Колєснікова та Олександра Вілкула.

Про це генеральний прокурор повідомив у Facebook, розмістивши скан-копії відповідних документів.

Провадження щодо Вілкула й Колєснікова ініційовані прокуратурою Дніпропетровської області, а щодо Дунаєва – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

«Регламентний комітет ВР має розглянути ці три подання, після цього вони мають бути винесені на голосування в зал парламенту разом із четвертим поданням на нардепа О. Пономарьова, яке вже було розглянуте в комітеті», – повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

Зазначимо, що Вілкула підозрюють у причетності до розкрадання земель, коли він був керівником Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Колєснікова підозрюють у тому, що коли він працював у Фонді державного майна, то “добився фактично приватизації ракетного заводу, який знищений”.

Дунаєва підозрюють антикорупційні органи у незаконному збагаченні й несплаті податків.

У червні регламентний комітет Верховної Ради України повернув прокуратурі подання на депутатів Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова, Сергія Дунаєва, які були внесені в парламент у травні.

За словами Юрія Луценка, тоді комітет не дотримався передбачених регламентом термінів розгляду подань. Тому їх потрібно вносити заново, бо інакше депутати зможуть оскаржити зняття недоторканості в суді.

категорії
Всі новиниПолітика

Публікації по темі