Гончарук позитивно оцінює нові санкції США щодо «Північного потоку-2»

рішення Палати представників Конгресу США про підтримку законопроекту про оборонний бюджет США на 2020 рік різко ускладнить будівництво «Північного потоку-2».

На думку прем’єр-міністра України рішення Палати представників Конгресу США про підтримку законопроекту про оборонний бюджет США на 2020 рік різко ускладнить будівництво «Північного потоку-2».

«Гарні новини із США. Конгрес підтримав санкції проти “Північного потоку-2”! Вони різко ускладнять будівництво російської труби. Президент, уряд і парламент продовжать боротьбу за енергетичну безпеку України», – зазначив Олексій Гончарук на своїй сторінці у Twitter.

Зазначимо, палата представників Конгресу США підтримала законопроект про американський оборонний бюджет на наступний рік, що передбачає також санкції щодо компаній, які забезпечують будівництво газопроводу «Північний потік-2».

Нагадаємо, проектом «Північний потік-2» передбачено будівництво та робота двох гілок газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. Новий трубопровід в обхід України планували збудувати до кінця 2019 року.

категорії
Політика

Публікації по темі