Кабмін скоротив кількість митниць до 16 з 26

Також лишаються окремо лабораторія і кінологічний центр, зважаючи на скурпульозність у вирішенні акредитації тощо.

Кабінет Міністрів України затвердив регіональну структуру Державної митної служби України (ДМС), скоротивши кількість митниць до 16 з 26.

Про це написав голова Державної Митної служби Максим Нефьодов.

За його словами це провокує початок боротьби із “феодалізмом”, коли кожна митниця – окреме князівство, зі своїми правилами, опорою на місцевого очільника ОДА, поліцейського, прокурора, СБУ-шника чи ДБР-івця.- зазначає Нефьодов.

Крім цього, це зекономить адміністративні витрати та зосередить логістичну оптимізацію – для суттєвої кількості митних постів зменшиться відстань до центру.

“Це також створення Координаційно-моніторингової митниці, де ми почнемо накопичувати досвід і функції нагляду, створювати центри компетенцій по складним і ризиковим групам товарів, моніторингові групи для аналізу даних з кордонів, перегляду інформації з камер, ваг, сканерів тощо” – пише Міністр

Максим Нефьодов зазначає, що це проміжна структура, на якій ми відпрацюємо етапи шляху, який треба буде пройти наступного року для переходу на єдину юридичну особу. Наступні кроки – призначення в.о. керівників митниць, реєстрація юр.осіб, початок переведення людей в регіонах.

 

категорії
Політика

Публікації по темі