Зовні всі «за» реформу, а під килимом починаються ігри, – Володимир Гройсман

Обладміністрації та райадміністрації стримують процес децентралізації.

Започаткована Урядом України реформа децентралізації потребує активного і поглибленого продовження, адже точка неповернення змін ще не пройдена і є процеси, які становлять загрозу досягненню поставленим раніше цілям.

Про це повідомив прес-центр Урядового порталу.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-pro-prodovzhennya-decentralizaciyi-zovni-vsi-za-reformu-pid-kilimom-pochinayutsya-igri-nastav-chas-posiliti-reformu

«Я пам’ятаю, як в 2014 році говорили, що через реформу країна розвалиться. Як бачимо – ні! Вдала реформа децентралізації – це нові можливості і згуртованість країни. І зараз досягнутий результат треба захищати. Ми бачимо приклади супротиву реформі – з боку обладміністрацій, райадміністрацій. Вони штучно стримують процес. Є й рішення судів зупинити об’єднання громад. Тож настав час з новою силою продовжити процес децентралізації», – повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань посилення реформи.

З його слів, наразі необхідно дати новий поштовх реформи і захистити її.

«Зовні всі «за». Але під килимом починається гра. Децентралізацію не спинити. Я продовжу лідерство в цьому процесі і зроблю все, аби захистити бажання людей об’єднуватися», – додав Прем’єр-міністр.

категорії
Політика

Публікації по темі