Клімкін пропонує обговорити питання подвійного громадянства в Україні

"В Україні проживають "десятки тисяч" людей, які окрім українського мають інші громадянства", - Клімкін.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляє, що в Україні проживають “десятки тисяч” людей, які окрім українського мають інші громадянства

Про це він повідомив у середу на брифінгу в МЗС.

За його словами, ця проблема, зокрема, спостерігається на Закарпатті, і вирішити її має саме українська влада, а не інші країни.

“Ми прекрасно знаємо, що десятки тисяч, і я тут не перебільшую, громадян України мають інше громадянство”, – заявив міністр.

Клімкін наголосив, що Україні потрібне нове законодавство, яке б вирішило невизначеність правового статусу подвійного громадянства.

Він пояснив, що має на увазі не легалізацію мультигромадянства, а таке законодавство, яке б дозволило, наприклад, охочім іноземцям легально працювати над реформами в Україні.

На своїй сторінці у Facebook Міністр закордонних справ вказав, що питання з подвійним громадянством виходить далеко за межі українсько-угорських відносин.

«В нас явно назріла необхідність у грунтовній дискусії з питання подвійного громадянства. Свідомо не підводжу до готових відповідей, хоча й маю своє бачення. Я констатую наявність проблеми, яка буде тільки загострюватися», – йдеться у повідомленні.

категорії
Політика

Публікації по темі

Новини