Колекція старовинних книг та численні земельні ділянки, – Кандидат в Президенти Роман Безсмертний

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

У власності кандидата на пост Президента України Романа Безсмертного житловий будинок, кілька земельних ділянок, автомобіль Mersedes-Benz та антикваріат.

В офіційній декларації поданій до ЦВК під час реєстрації кандидатом на пост Президента України, Роман Безсмертний задекларував чотири земельних діляноки у Київській області загальною площею 22,6 тис. м кв. та одну, що перебуває у спільній власності з дружиною Тетяною Мокріді площею 774 тис. м кв. у Вінницькій області.

Кандидат в Президенти є власником житлового будинку у Київській області загальною площею 100 м кв., придбаного у 2013 році в селі Мотижин, Макарівського району. Ще одним будинком площею 129 метрів квадратних Роман Безсмертний володіє спільно з дружиною у Вінниці, у їх власність він перейшов іще у 1994 році.

Роман Безсмертний також задекларував квартиру в Києві, придбану у 2007 році. Це фактично єдина квартира, яка згадується кандидатом у поданій декларації.

В автопарку кандидата – легковий автомобіль Mercedes-Benz S 500 2005 року випуску, вартість якого у декларації не зазначена. Члени родини, згідно з даними, автомобілями не володіють.

Орім того Роман Безсмертний задекларував колекцію старовинних книг, право на які набув у грудні 2013 року та швейцарського годинника Chopard Happy Sport у дружини, придбаного у 2006 році. Станом на сьогодні орієнтовна вартість годинника становить від 8 до 340 тисяч доларів.

Кандидату на посаду глави держави належать 14% корпоративних прав Науково-виробничого підприємства “Система”. Окрім того 17,5% ТОВ «Інститут політичних технологій належить дружині.

Згідно з даними Youcontrol, Науково-виробниче підприємство “Система” займається одразу 12-ма видами діяльності, серед яких – виробництво зброї та боєприпасів (основний), оптова торгівля електронним та телекомунікаційним обладнанням та запчастинами до нього, вантажні перевезення автомобільним транспортом і тд.

ТОВ «Інститут політичних технологій» було зареєстровано у 2008 році. За даними Youcontrol, станом на сьогодні юридична особа у стані припинення. В основному підприємство займалось дослідженням кон’юнктури ринку та вивченням громадської думки.

У 2017 році Роман Безсмертного отримав 269 тис. гривень зарплати за основним місцем роботи та 130 тис. на роботі за сумісництвом. Окрім того, отримав 17 тис. гривень страхових виплат.

На банківських рахунках кандидата розміщено 149 тис. гривень та 34 долари, має 7000 гривень готівки. Дружина в банках зберігає 12 тис. доларів та 115 тис. гривень.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі