Мандзій стала тимчасовою очільницею міністерства освіти

Мандзій - ексочільниця департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адмінстрації та начальниця управління ЦОЯО Львіської області.

Уряд вирішив призначити тимчасовою міністеркою освіти та науки України Любомиру Мандзій.

Відповідне рішення Кабінет міністрів України ухвалив під час сьогоднішнього засідання.

“ У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого”, – відзначила т.в.о Мандзій.

Зазначимо, Любомира Мандзій – уродженка Дрогобицького району. Народилась у травні 1973 року у с. Опака на Львівщині. Закінчила географічний факультет ЛНУ імені Івана Франка. Згодом навчалась в аспірантурі ЛНУ за спеціальністю “Політичні інститути та процеси”. У 2008 році отримала звання доцента.

Згідно з декларацією, Любомира Мандзій очолювала директорат департаменту освіти та науки ЛОДА, а у липні 2019 року стала начальником управління ДСЯО у Львівській області.

У вересні 2019 року її призначили на посаду заступниці міністерки МОН України Ганни Новосад.

Нагадаємо, редакція ІА “Вежа” спілкувалась із Любомирою Мандзій щодо нової української школи та позиції т.в.о МОН України щодо видозмін у системі сучасної освіти в країні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі