Медведчук створив новий медіахолдинг «Новини»

Медведчук створив новий медіахолдинг «Новини»

Медіахолдинг «Новини», в який входять телеканали «112 Україна», ZIK і NewsOne, що потрапили під санкції, створив однойменне товариство з обмеженою відповідальністю. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Заборонена «трійка Медведчука», яка називала себе «Медіахолдинг «Новини», натягнула нову маску. Створили ТОВ з такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ їх довго не шукали », – написав Ткаченко.

Зокрема ТОВ «Медіахолдинг «Новини» зареєстрована 18 лютого, через два тижні після блокування “112 Україна”, ZIK і NewsOne.

Засновниками нової юрособи стали 100 осіб, кожен з яких «скинувся» на створення «Медіахолдинг «Новини» по одній гривні. Уповноваженими особами ТОВ зі статутним капіталом стали Віктор Фролов і колишнього керівника ТОВ «ТРК 112-ТВ» Єгор Бенкендорф.

«Схоже, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Однак скільки нових ТОВ за 100 гривень не роби – суть не змінюється, а значить, і увага з боку держави до їхньої «діяльності», – зазначив Ткаченко.

Він також запропонував ознайомитися з переліком 100 осіб, які вклали по 1 грн в статутний капітал ТОВ.

«Шукайте знайомі прізвища серед «акціонерів». Але як зі статутним капіталом в 100 грн можна фінансувати заздалегідь нерентабельне підприємство, питання риторичне», – зазначив міністр.

Нагадаємо, 2 лютого президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО, яким фактично заблокував діяльність трьох телеканалів – «112 Україна», NewsOne і ZIK, які пов’язують з одним із лідерів партії «ОПЗЖ» Віктором Медведчуком.

Згідно з рішенням, персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи будуть застосовуватися, зокрема, до Тараса Козака та юридичним особам «Аріадна ТВ», «Новий Формат ТВ», «ТВ Вибір», «Телерадіокомпанія «112-ТВ », «Лідер ТВ», «Партнер ТВ», «Новини 24 години», «Нові комунікації».

 

категорії
Політика

Публікації по темі