Мільйони доларів, ікони та антикварні документи задекларував кандидат в Президенти Олександр Вілкул

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

В останній день передвиборної агітації редакція ІА «Вежа» познайомить Вас з статками кандидатів на пост Президента України.

На банківських рахунках кандидата на пост Президента України Олександра Вілкула розміщено 7,4 млн гривень та майже 4 млн доларів. Кандидат в Президенти захотів бути чесним і, окрім цього, зазначив дві картки, на яких розміщено 17 та 9 гривень. Готівкою Вілкулу належать 300 тисяч гривень, 511 тисяч доларів та 310 тисяч євро. У декларації зазначено, що кандидат не має фінансових зобов’язань.

Олександр Вілкул не вказав жодного з членів сім’ї. Йому належить квартира, площею 123 кв.м, у Дніпрі. При цьому житло в Києві площею 69, 5 кв. м він орендує.

У власності кандидата перебуває колекція картин, яка налічує 31 одиницю. Полюбляє колишній член Партії регіонів і антикваріат: йому належать 27 ікон. Окрім цього, він має 151 антикварний документ. Бібліотека депутата складається з 217 книг.

З прикрас Вілкулу належать 9 годинників, браслет, дві пари запонок та каблучка з інкрустованим камінням, ланцюг з підвіскою і браслет. У розділі “транспортні засоби” зазначена одна автівка 2008 року – CHEVROLET EXPRESS.

Зарплата за 2017 рік кандидата у Президенти склала 222  тис 716 гривень, а кошти на виконання депутатських повноважень – 252 тис 825 гривень. Також нардеп має відсотки по вкладу у банку “УкрСиббанк” в сумі 593 тис 454 гривень.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі