Милованов повідомив про звільнення майже півсотні голів держпідприємств

Міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств і держслужбовців категорії А.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив про звільнення майже півсотні керівників підконтрольних відомству державних підприємств.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в Facebook.

“Перезавантаження влади. На сьогоднішній день Міністерство економіки звільнило 47 керівників держпідприємств і держслужбовців категорії А”, – зазначив міністр.

За його словами, на всі позиції призначається виконуючий обов’язки та відкривається конкурс.

При цьому Милованов зазначив, що рішення про звільнення приймаються колегіально – за участю міністра і всіх заступників.

“Ми розглядаємо кожен випадок окремо і голосуємо. У нас є чіткі критерії: фінансові результати, виконання КПІ і завдань, репутація (особливо в області корупції), командність роботи”, – додав міністр.

Нагадаємо, оновлення влади відбувається у безпрецендентних масштабах.

«Перезавантаження державної служби триває. Ми хочемо залучити на топ-посади найкращих професіоналів країни. Для цього ми спростили конкурсну процедуру – зменшили паперову тяганину, відтепер подання документів для категорії «А» відбувається тільки он-лайн – через портал career.gov.ua», – повідомив Дмитро Дубілет, Міністр Кабінету Міністрів України.

категорії
Політика

Публікації по темі