Можливість дефолту України виключена – Марченко

Міністерство фінансів не бачить передумов для дефолту в Україні, тим більше, що український уряд розраховує на продовження співпраці з Міжнародним валютним Фондом. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі програми...

Міністерство фінансів не бачить передумов для дефолту в Україні, тим більше, що український уряд розраховує на продовження співпраці з Міжнародним валютним Фондом. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

За словами Марченка, хотілося б, щоб МВФ виділив транш ще минулого року, але навіть відсутність траншу не означає дефолту.

«Дефолту не буде. Дефолт – це політичне рішення, а потім тільки економічне. Економічних передумов я не бачу», – сказав міністр.

Марченко також визнав, що можливі затримки з виділенням траншу МВФ; Фонд тягне з грошима для України, оскільки насамперед хоче бачити прогрес щодо реформ, зокрема, ринок газу та електроенергії в Україні, а також вирішення низки антикорупційних питань.

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко розповів, що підписавши оновлений Меморандум економічної та фінансової політики, в якому будуть врегульовані питання співпраці Міжнародного валютного фонду з Україною, країна отримає нові маркери та терміни їх виконання.

Раніше в офісі президента заявили, що Україна може отримати другий транш за програмою Міжнародного валютного фонду до літа, якщо виконає необхідні умови. Йдеться про низку законопроєктів.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі