На виборчі бюлетені планують витратити майже 160 мільйонів гривень

Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі мав розпочатись у січні 2019 року.

Центральна виборча комісія передбачає витратити на виборчі бюлетені майже 160 мільйонів гривень.

Про це йдеться у річному плані закупівель для підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

“Послуги з виготовлення та пакування виборчих бюлетенів становитимуть 158 514 630 грн з ПДВ. Закупівлі відбудуться шляхом переговорної процедури”, – йдеться у документі ЦВК.

Окрім того, варто вказати, що видатки на послуги з виготовлення та доставки бланків протоколів та актів складуть 15,7 млн гривень, а на послуги з модифікації та підтримки ІАС “Вибори Президента України” – 15,6 мільйонів.

Також там зазначено, що орієнтовний початок проведення процедури закупівлі мав розпочатись у січні 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Поліція Харківщини зафіксувала сім фактів порушення передвиборчої агітації при розміщенні на білбордах.

“Вказані порушення були виявлені у Ізюмському, Зміївському, Куп’янському, Сахновщинському районах Харківської області та у Шевченківському і Московському районах міста Харкова. За попередніми даними, агітаційна інформація не містила жодних вихідних даних про замовника, відповідального за друк, кількість примірників та інші вихідні дані”, – йдеться у повідомленні.

категорії
Політика

Публікації по темі