НАЗК розпочало перевірку ще 100 декларацій ТОП-посадовців

З початку року процес повних перевірок розпочато по відношенню вже до 600 декларацій.

На позачерговому засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про початок проведення повних перевірок чергових 100 декларацій високопосадовців.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

“Це чергові декларації, які були обрані Системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних балів за встановленими критеріями. Рішення про проведення перевірок прийняті з урахуванням значення суми балів, починаючи з декларацій, які отримали найбільшу їх кількість”, — йдеться у повідомленні.

З початку року процес повних перевірок розпочато по відношенню вже до 600 декларацій.

Агентство перевірятиме декларації щодо достовірності вказаних у них відомостей, точності оцінки задекларованих активів, наявності конфлікту інтересів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило відомості у деклараціях кандидатів на пост Президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового, виявивши помилки та неточності в усіх перевірених деклараціях, які станом на 10 січня виправили четверо кандидатів.

“Спеціальна перевірка відомостей, зазначених у деклараціях кандидатів на пост Президента України Ігоря Шевченка, Сергія Капліна, Валентина Наливайченка, Віталія Скоцика та Андрія Садового була проведена за наявною в НАЗК інформацією та 10 базами даних”, – вказали у НАЗК.

У Департаменті перевірки декларацій НАЗК повідомили, що “помилки та неточності були виявлені в усіх перевірених деклараціях”.

“За результатами перевірки встановлені помилки та неточності, допущені кандидатами. Станом на 10.01.2019 Каплін С.М., Наливайченко В.О., Скоцик В.Є., Садовий А.І. подали виправлені декларації”, – додали в агентстві.

категорії
Політика

Публікації по темі