НАЗК запрошує депутатів, суддів та посадовців для пояснень

НАЗК запрошує 12 осіб, серед яких народні депутати, судді та посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адмінправопорушень.
Джерело: economics.unian.ua

НАЗК запрошує 12 осіб, серед яких народні депутати, судді та посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адмінправопорушень

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК запрошує 12 осіб прибути до Національного агентства для надання пояснень та у разі наявності підстав складення протоколів про адміністративні правопорушення.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту  інтересів

 • Вадатурського Андрія Олексійовича, народного депутата України (повторно).
 • Плетень Тетяну Вікторівну, депутата Вільнянської районної ради Запорізької області.
 • Онутчака Василя Васильовича, Яремчанського міського голову (повторно).
 • Мовчан Людмилу Василівну, головного державного ревізор-інспектора відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ДФС у Київській області.
 • Коробко Тетяну Іванівну, начальника управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради Київської області.

За ознаками порушення обмеження щодо сумісництва та суміщення

 • Марченка Олександра Олександровича, народного депутата України (повторно).
 • Костевича Олега Ігоровича, колишнього головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у м. Львові Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області (повторно).

За ознаками невиконання законних вимог Національного агентства

 • Мороза Олександра Сергійовича, директора товариства з обмеженою відповідальністю “сільськогосподарське підприємство “Басматі” (повторно).

За ознаками несвоєчасного подання щорічної декларації за 2018 рік

 • Близнюка Олексія Вячеславовича, старшого прокурора відділу ГП.

За ознаками несвоєчасного подання декларації перед звільненням

 • Сапсай Катерину Володимирівну, колишнього головного державного інспектора митного поста «Запоріжжя-аеропорт» Запорізької митниці ДФС (повторно).

За ознаками несвоєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

 • Яценко Ганну Миколаївну, суддю Лисянського районного суду Черкаської області.
 • Сватока Андрія Георгійовича, начальник управління прокуратури Миколаївської області.
 • Сапсай Катерину Володимирівну, колишнього головного державного інспектора митного поста «Запоріжжя-аеропорт» Запорізької митниці ДФС (повторно).

Національне агентство здійснює збір фактичних даних за ознаками можливого порушення вимог ЗУ «Про запобігання корупції» щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, невиконання законних вимог Національного агентства, порушення сумісництва та суміщення, несвоєчасного подання декларації, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.

Національне агентство зазначає, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі