Обов’язки голови ДФС виконуватиме Олександр Власов

Вчора в.о. голови ДФС Миростав Продан за власним бажанням покинув займану посаду.

Скандальний екс-голова Одеської митниці Олександр Власов виконуватиме обов’язки голови ДФС

Вчора в.о. голови ДФС Миростав Продан за власним бажанням покинув займану посаду. Володимир Гройсман час селекторної наради з керівниками структурних підрозділів та територіальних органів ДФС представив нового очільника служби – Олександра Власова.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар ДФС Наталя Непряхіна.

“Основне завдання Власова – продовжити курс реформування ДФС, боротьба з контрабандою та “тінню”, наповнення бюджету, встановлення технічних засобів, процедури закупівлі, над якими працював Мирослав Продан”, – зазначила Непряхіна.

Прем’єр-міністр України пояснив свій вибір тим, що умови проведення конкурсу з обрання нового керівника ДФС будуть оприлюднені пізніше, а під час цього періоду необхідний керівник.

«Олександр Власов – колишній керівник спецпідрозділу «Фантом». Він більше двох з половиною років був в зоні АТО, знає що таке бойовий дух та відповідальність перед бойовими побратимами, знає про те, як сьогодні нелегко знищувати схеми, які ще донедавна завдавали відчутної шкоди державному бюджету», – зазначив Гройсман.

З січня 2015 року Власов обіймав посаду командира спецпідрозділу податкової міліції ДФС “Фантом”. Одеську митницю Власов очолив у 2017 році.

Зазначимо, за два тижні до своєї відставки Мирослав Продан усунув Власова з посади начальника Одеської митниці на період службового розслідування крадіжки 37 контейнерів із тканиною та іншими товарами.

“Я віддав доручення підрозділу внутрішньої безпеки центрального апарату ДФС на проведення службового розслідування. Для неупередженості дій на період даного розслідування необхідно усунути керівника Одеської митниці від виконання ним обов’язків. У мене є всі підстави стверджувати про причетність до даного злочину працівників Генеральної прокуратури України. Я звертаюся із заявою до НАБУ про проведення неупередженого розслідування”, – сказав Продан під час прес-брифінгу.

Власов обурений такими звинуваченннями. Він зазначив, що хоче уточнити інформацію про 37 контейнерів неврахованого товару на складах.

“Факт виявлення, арешту та подальших дій відбувався і проводився виключно працівниками ДФС України. Наголошую: винятково працівниками ДФС України”, – сказав він.

Згідно даних декларації, на сьогодні новий в. о. глави фіксальної служби володіє автомобілем MINI COOPER 2012 року випуску, вартістю 230000 грн., орендує квартиру в Одесі площею 110 кв.м, а також користується квартирою у Києві загальною площею 136 кв.м. та машиномісцем у підземному автопаркінгу. За 2017 рік він заробив близько 400 тисяч грн.

Зазначимо, що власником квартири та машиномісця вказаний 20-річний син Власова Владислав.

Власов також вказав, що позичив третім особам кошти у розмірі 970 000 грн

Зазначимо, законним главою ДФС залишається Роман Насіров, якого підозрюють у завданні збитків державі на 2 млрд гривень. Рішення Кабміну він оскаржить в суді. “Мені повертатися нікуди не треба. Я залишаюся головою ДФС. Є незаконне рішення Кабміну. ​​Скоро це рішення має бути скасоване через свою незаконність”, – зазначав Насіров на судовому засіданні у своїй справі.

категорії
Політика

Публікації по темі