Олена Зеркаль стала радником голови правління Нафтогазу

До цього вона працювала в Міністерстві закордонних справ України.

Олена Зеркаль призначена радником голови правління НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

До цього вона працювала в Міністерстві закордонних справ України, де відповідала за європейську інтеграцію, представляла Україну в міжнародних судах у справах проти Росії та брала участь в тристоронніх переговорах про «зимові пакети» поставок російського газу до України в 2014-2016 роках.

У Нафтогазі до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема, щодо захоплених Росією активів групи Нафтогаз в АР Крим.

Олена Зеркаль має 25-річний досвід роботи юристом в приватному та державному секторі. Вона є автором української методології адаптації законодавства до стандартів ЄС, виконала низку наукових робіт з порівняльного аналізу українського законодавства.

Під час роботи в Міністерстві юстиції брала участь в усіх раундах переговорів щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, угод між Україною та ЄС про реадмісію та про спрощення візового режиму. Була представлена в делегаціях України на переговорах з ЄС, ООН, НАТО та Радою Європи.

У Міністерстві закордонних справ України Олена Зеркаль з 2014 року займалась питаннями європейської інтеграції, а також представляла Україну в справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).

Протягом двох років вона була залучена до роботи української команди у переговорах про продовження транзиту російського газу до Європи після 2019 року.

На посаді заступника міністра закордонних справ України Олена Зеркаль також була залучена до роз’яснення ризиків та протидії будівництву газопроводу Північний потік — 2.

Згідно з декларацією 2018 року нова радниця правління Нафтогазу має у спільній власності квартиру 54 м², також користується легковим автомобілем  Land Rover Range Rover 3. 6 л 2007 року випуску. Крім цього, у своїй декларації вона зазначила цінні ювелірні вироби, годинники, одяг та твори мистецтва.

Своїм доходом зазначила зарплату за основним місцем роботи на суму в 674 тисячі 636 гривень. Крім цього Олена Зеркаль має заощадження в розмірі 314 тисяч гривень, 15 тисяч євро, та 5 тисяч фунтів стерлінгів, що зберігаються у готівці. Також на рахунку у банку в неї знаходиться трохи більше як 6 тисяч гривень.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі

Новини