Парубій озвучив план роботи парламенту на цей тиждень

Заплановане голосування за прийняття мовного закону.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив План роботи Парламенту до 26 квітня включно.

Про це він написав сьогодні, 22 квітня, на своїй сторінці у Twitter.

Згідно, з даними, у вівторок Верховна Рада має розглянути Закон про мову, а на четвер заплановане голосування за цей закон та розгляд блоку питань нацбезпеки, зокрема Постанова про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО в Україні.

Варто вказати, що сьогодні, 22 квітня, під час погоджувальної ради Андрій Парубій зазначив, що депутатам залишилось розглянути менше 300 поправок до Закону про мову.

“Хочу нагадати, що першим законом, який є в порядку денному – це закон про мову. В нас лишилось трохи менше як 300 правок. Але досвід демонструє, що ми в день проходимо близько 200 правок. Тому є підстави думати, що завтра і в середу ми ще будемо розглядати ці правки”, – повідомив Парубій.

За його словами, після завершення розгляду поправок має зібратись профільний комітет з питань культури та проаналізувати, які правки були провалені.

“Я хочу закликати голову комітету Миколу Княжицького, зібрати комітет після завершення розгляду правок. Проаналізувати роботу за усіма правками, запропонувати ВР до яких правок необхідно повернутись, а які правки – необхідно викласти в іншій редакції. Я передбачаю, що ми у четвер зможемо перейти до прийняття закону про мову”, – заявив Парубій.

категорії
Політика

Публікації по темі