Перший кандидат у президенти уже заніс документи до ЦВК

Ним став самовисуванець Ігор Шевченко.

О 9 ранку до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у президенти подав перший кандидат. Ним став самовисуванець Ігор Шевченко.

Відповідну інформацію передає УНН.

До слова, сьогодні, 31 грудня, офіційно стартувала виборча кампанія на виборах президента України.

Партії можуть висувати кандидатів до 3 лютого, а останній день реєстрації – 8 лютого 2019 року. Застава для потенційних кандидатів складатиме 2,5 мільйона гривень.

Після офіційної реєстрації кандидати зможуть вести агітацію, яка завершиться до 00:00 29 березня 2019. Виборча кампанія триватиме 90 днів. Голосування відбудуться 31 березня 2019 року. Результати виборів мають бути встановлені до 10 квітня 2019 року.

Центрвиборчком затвердив календарний до першого туру. Проте якщо жоден з кандидатів не набере 31 березня 2019 понад 50% голосів, то 21 квітня 2019 має бути призначений другий тур виборів.

У такому випадку ЦВК має офіційно оголосити результати виборів до 1 травня 2019, а інавгурація новообраного президента має відбутися до 31 травня 2019 року.

Довідка: Ігор Шевченко — Екс-міністр екології і природних ресурсів, почесний президент Асоціації юристів України.

Україні необхіден президент нової якості. Він повинен мати ту якість, якої немає в кандидатах, які вже оголосили про намір балотуватися. Що я маю на увазі під новою якістю? Це чесність і висока моральність людини, яка йде в президенти… Вона повинна мати хорошу українську і західну освіту, досвід роботи за кордоном. Бажано, щоб новий президент вільно володів й англійською мовою, мав успішний менеджерський досвід, як в бізнесі, так і на високих посадах в держслужбі. До того ж, він має бути незалежним від олігархів… Порівняно з іншими кандидатами, саме у мене є найбільший набір тих якостей, чеснот і досвіду, які повинні бути в президента України», – заявив Ігор Шевченко під час прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна».

За словами Ігор Шевченка, його виборча програма повністю підпорядкована інтересам українського народу, а при її створенні використовувався досвід передових країн світу. Основною метою програми є виведення країни з довготривалої кризи, побудова успішної України за прикладом Сінгапуру.

«Я хотів би проголосити нову національну ідею для України. Нею має стати побудова успішної країни», – наголосив політик.

категорії
Політика

Публікації по темі