Подарунок у новорічну ніч: Володимир Зеленський оголосив, що йде в президенти

«1+1» показав новорічне звернення Володимира Зеленського перед самим Новим роком.

Комік та шоумен Володимир Зеленський 31 грудня оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України.

Про це він оголосив в ефірі телеканалу «1+1».

Зазначимо, що «1+1» показав новорічне звернення президента Петра Порошенка вже після 00:00, а перед самим Новим роком транслював звернення Володимира Зеленського.

Раніше Зеленський заявив, що партія «Слуга народу», членом якої він є, іде в політику. На запитання, чи піде він у президенти, Зеленський сказав, що «багато думає про це».

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши Володимира Зеленського. Лідером залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Цього ж дня до ЦВК подав документи перший кандидат у президенти — самовисуванець Ігор Шевченко.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

категорії
Політика

Публікації по темі