Прем’єр-міністр Олексій Гончарук представив нового Голову Держгеокадастру

Раніше Денис Башлик очолював Департамент міжнародної співпраці та ринку земель в Держгеокадастрі. Є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket.
Джерело: Агрополіт

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового Голову Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру Дениса Башлика.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

«Сьогодні ми тут, щоб докорінно змінити ставлення людей до сфери земельних відносин, зокрема до Держгеокадастру як органу, що надає адміністративні послуги», — наголосив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр поставив чіткі завдання новому керівнику: «За два місяці провести тотальну перевірку, очистити службу від усіх, із ким у людей асоціюється корупція в Держгеокадастрі. Оновити керівний склад через прозорі відкриті конкурси».

Глава Уряду наголосив, що вкрай важливо наступного року завершити ортофотозйомку: «Це стане гарною основою для наповнення кадастрів, ми матимемо так звану Big data, що є незамінною для ефективного запуску земельної реформи».

«Влітку вже маємо завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення. Щоби конфліктів у сфері земельних відносин не було. Це наша ціль», — підкреслив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр звернувся також до трудового колективу: «Якщо ви порядні і професійні люди, готові працювати, то, будь ласка, допомагайте новому керівнику. Маємо разом позбавитися від корупції та «схематозів». Якщо не згодні — уже звільняйтеся. Не гаймо часу».

Зазначимо, що раніше Денис Башлик очолював Департамент міжнародної співпраці та ринку земель в Держгеокадастрі. Є ініціатором успішних масштабних міжнародних проектів зі Світовим банком, USAID, Kartverket. Співавтор низки інноваційних ініціатив у сфері ринку земель, зокрема щодо створення системи моніторингу земельних відносин.

Нагадаємо, нового Голову Держгеокадастру призначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року.

категорії
Політика

Публікації по темі