Президент України підбив підсумки року

Рік був роком значних випробувань. Але водночас, і роком здобутків та перемог.

Президент України Петро Порошенко своїй сторінці у Facebook визначений роком випробувань.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Добігає кінця рік 2018. Цей рік був роком значних випробувань. Але водночас, і роком здобутків та перемог”, – написав Порошенко.

Президент також подякував “кожному українцю за те, що спільними зусиллями ми змінюємо нашу державу, утверджуємо нашу незалежність, захищаємо наш європейський вибір, гідно відповідаємо на економічні та політичні виклики”.

Нагадаємо, раніше повідомляли, Президент України ввів у дію рішення РНБО щодо збільшення заробітних плат військовослужбовців.

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2019 рік.

Згідно з документом, Кабмін має передбачити у проекті держбюджету на 2019 рік “збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30% з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських – у сумі не менше 9 тис. грн; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби – у сумі не менше 10 тис. грн“.

категорії
Політика

Публікації по темі