ПриватБанк заблокував сумнівні операції на 880 мільйонів гривень

В основному це операції, пов’язані з незаконним переведенням коштів у готівку або схемні операції з легалізації грошей.

З початку 2019 року служба фінансового моніторингу ПриватБанку запобігла проведенню операцій, які відповідно до чинного законодавства є незаконними та сумнівними, на суму понад 880 млн грн.

Про це інформує прес-служба банку.

“Більшість заблокованих за нормами фінмоніторингу транзакцій – це операції, пов’язані з незаконним переведенням коштів у готівку або схемні операції з легалізації грошей”, – інформує банк.

При цьому, як повідомляли раніше, за підсумками перших двох місяців 2019 року чистий прибуток ПриватБанку становить 5,2 млрд гривень, що на 4 млрд грн більше аналогічного показника минулого року.

Прибуткова робота банку була забезпечена планомірним нарощуванням кредитного портфеля на 14 млрд грн. При цьому, якщо порівняти із січнем-лютим 2018 року, ПриватБанк збільшив обсяги високоліквідних активів до 206 млрд гривень.

Зростання кредитного портфеля насамперед за рахунок роздрібних кредитів та фінансування малого бізнесу забезпечило в січні та лютому 2019 року зростання процентних доходів банку до 5,5 млрд гривень.

За період з березня 2018 року по лютий 2019 року ПриватБанк забезпечив також приріст ресурсної бази на 12,6 млрд грн, значна частина якого припадає на кошти роздрібних клієнтів  і малий та середній бізнес. Балансовий обсяг рефінансування НБУ з початку року знизився до 9,1 млрд грн.

Довідка

ПриватБанк – найбільший за розмірами активів український банк і лідер роздрібного банківського ринку України, зареєстрований 19 березня 1992 року.

Чисті активи ПриватБанку станом на 1 січня 2018 року становили 259 мільярдів гривень. ПриватБанк володіє другою за чисельністю мережею відділень та найбільшою мережею банкоматів і терміналів серед банків України. На початок 2018 року в мережі працювало близько 7,2 тис. банкоматів, 13,3 тис. платіжних терміналів та 141 тис. торговельних POS-терміналів.

Національна мережа банківського обслуговування ПриватБанку включає в себе близько 2240 відділень. 

 

категорії
Політика

Публікації по темі