Проміжні результати виборів Львівщини за мажоритаркою

Центральна виборча комісія опублікувала проміжні результати позачергових парламентських виборів станом на 11:00. 

Центральна виборча комісія опублікувала проміжні результати позачергових парламентських виборів станом на 11:00.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ЦВК.

За проміжними результатами праламентських виборів станом на 11 ранку на Львівщині лідирують декілька партій, а саме: політична партія “Слуга народу, “Голос” та “Європейська солідарність”.

Що ж стосується кандидатів-мажоритарників, то на 4 округах у Львові допоки лідирують 2 кандидати з політичної партії “Голос”, а саме: Наталія Піпа (виборчий округ №115) та Ярослав Рущишин ( виборчий округ №117), тоді ж на 116 виборчому окрузі лідирує Микола Княжицький, а на 118 – Богдан Дубневич (самовисуванець).

На одномандатному виборому округу №119, межі якого сягають Бродівського, Буського, Радехівського та частини Кам’янка-Бузького району, лідируючу позицію займає Михайло Бондар (Європейська солідарність) зовсім трохи відстає від нього Орест Кавецький (Слуга народу).

На окрузі № 120, що вкючає в себе Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району перемагає з великим відривом Ярослав Дубневич. За вже опрацьованими протоколами за нього проголосувало майже 45% виборців цього округу.

На виборчому окрузі №121 (міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район) лідирує з невеликим відривом Орест Саламаха від політичної партії “Слуга народу”. Його майже наздоганяє кандидат від Європейської солідарності Михайло Задорожний.

У Жовківському та Яворівському районах (виборчий округ № 122) лідирує кандидат від політичної партії “Самопоміч” Павло Бакунець. На виборчому окрузі №123 (місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський, Перемишлянський райони) найбільше голосів віддали самовисуванцю Тарасу Батенко.

Місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчий округ № 124) 16% своїх голосів віддали представнику політичної партії “Слуга народу” Юрію Камельчуку. Тоді ж за вже опрацьованими протоколами на виборчому округу № 125 (місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району) лідирує з маленьким відривом Ігор Піхоцький, а Андрій Кіт, що є самовисуванцем займає найвищу позицію в рейтингу по окрузі №126 (міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони).

Нагадаємо, усі дільниці у Львові закрились вчасно. Загальна явка виборців в середньому становить 52,34%, тобто проголосувало 302 тисячі 542 особи.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі