Романа Насірова поновили на посаді глави ДФС

В уряді наразі немає офіційного судового рішення по відновленню Насірова на посаді голови ДФС.

Кабінет міністрів ухвалив законне рішення про звільнення Романа Насірова з посади очільника Державної фіскальної служби, і буде оскаржувати судове рішення про його поновлення.

Таку заяву зробив народний депутат Вадим Денисенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, в уряді наразі немає офіційного судового рішення по відновленню Насірова на посаді голови ДФС.

«В той же час, уряд прийняв абсолютно законне рішення про звільнення Романа Насірова і, звичайно, буде подавати апеляцію на рішення про його відновлення на посаді», – вказав Денисенко.

Варто вказати, що Окружний адміністративний суд Києва 11 грудня поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України.

До слова, 10 листопада 2017 року прокурори САП направили до суду обвинувальний акт проти Романа Насірова і його підлеглого – Володимира Новікова, керівника Департаменту погашення боргу ДФС.

Насірову інкриміновано зловживання владою або службовим становищем і службове підроблення – ст. 364 та 366 Кримінального кодексу України, його підлеглому – скоєння злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) ККУ.

За версією слідства, Насіров у 2015-2016 роках діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка ініціював необґрунтовані рішення про розстрочення податкового боргу трьом компаніям, що завдало державі збитків на суму майже 2 млрд грн.

Кабінет міністрів 3 березня 2017 року відсторонив Насірова від виконання обов’язків голови ДФС на час проведення розслідування, а 31 січня 2018 року звільнив з цієї посади.

категорії
Політика

Публікації по темі