“Росія намагається використати полонених українських моряків у якості інструменту впливу на вибори Президента в Україні”, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Українська сторона нині використовує всі можливі формати перемовин на міжнародній арені для максимального тиску на РФ. 

Російська Федерація намагається використати полонених українських моряків у якості інструменту впливу на вибори Президента в Україні. Саме тому РФ навряд чи звільнить наших військових до проведення виборів.

Про це під час відкритої зустрічі у Veteran Hub заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Урядовий портал.

“Я не бачу, як РФ віддасть наших моряків до президентських виборів. Росія намагається гратися навіть людськими долями на нашому електоральному полі, показуючи, що очікує по-суті зміни курсу країни і готова працювати тільки з кимось іншим, а не з чинним Президентом, намагаючись його послабити, а підтримати інших. Мені хотілося б, щоб наші громадяни добре розуміли, що ця серйозна російська гра спрямована на знищення нашої держави”, – заявила Віце-прем’єр-міністр.

За її словами, у цивілізованому світі є чітке розуміння того, що напад на українські судна у Чорному морі не був спровокований Україною. Більше того, атака сталася в нейтральних водах. Своєю чергою, українська сторона нині використовує всі можливі формати перемовин на міжнародній арені для максимального тиску на РФ.

“Мені до цього часу не вистачає додаткових спільних санкцій наших партнерів з ЄС за ці дії РФ у Чорному морі. Я розраховую на те, що непоступливість РФ призведе до того, що наші партнери змушені будуть провести додаткові консультації і таки запровадити додаткові санкції проти РФ за те, що вони не відпускають наших моряків”, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

категорії
Політика

Публікації по темі