Розпочато удосконалення процедури державної реєстрації підзаконних нормативно-правових актів

Удосконалена процедура дозволить органам влади швидше і оперативніше реагувати на потребу врегулювання тих чи інших правових відносин.

Удосконалена процедура дозволить органам влади швидше і оперативніше реагувати на потребу врегулювання тих чи інших правових відносин.

Про це повідомив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

Міністерством юстиції України розроблено проекти постанов Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 р. № 55» та «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. № 731», які розглянуто та прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 19 лютого 2020 року.

Зазначеними постановами передбачено зокрема наступні зміни:

– скорочення строків подання органами влади нормативно-правових актів на державну реєстрацію;

– застосування процедури узгодження таких актів із заінтересованими органами за вмовчанням,

– спрощення переліку документів, необхідних для проведення реєстрації;

– упорядкування електронного документообігу в цій частині;

– встановлення загальних підходів до підготовки проектів нормативно-правових актів, форми, структури та техніко-юридичних особливостей їх розроблення.

«Удосконалена процедура дозволить органам влади швидше і оперативніше реагувати на потребу врегулювання тих чи інших правових відносин》, – зазначив Олександр Банчук.

На основі прийнятих постанов Міністерством юстиції України буде внесено відповідні зміни до власних актів, які регулюють порядок проведення державної реєстрації підзаконних нормативно-правових актів.

категорії
Політика

Публікації по темі