В ефірі марафону на Громадському Садовий зазначив, що львів’яни хочуть чіткого курсу на ЄС та НАТО, на чому наголошував Порошенко.

«Львів — найбільше українськомовне місто світу, і Львів дуже переживає. Ми хочемо, щоб Україна рухалася чітко курсом Європа – ЄС – НАТО, і напевно від Зеленського люди не отримували чітких меседжів. А Порошенко це говорив твердо. кожного дня, системно», — зазначив Садовий.

При цьому, очільник Львова зазначив, що якщо Зеленський один з перших візитів зробить до Львова, і матиме відкриту розмову з львівським істеблішментом, то «я думаю, він буде мати підтримку і розуміння».

Садовий також наголосив, що його політична сила в парламенті готова підтримувати ініціативи Зеленського-президента.

«Позиція «Самопомочі» в парламенті є твердою. Ми будемо підтримувати всі закони, які будуть корисні для держави. Ми це робили впродовж всієї каденції, будемо робити до кінця цієї каденції. Треба служити людям, які тебе обирають. Якщо він хоча б на міліметр зійде з проукраїнського курсу, його чекає біда», — додав Садовий.

Варто вказати, що Львівська область стала єдиною, яка підтримала чинного президента Петра Порошенка на виборах. На Львівщині Порошенко набрав 62.83% підтримки виборців. Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка заявив, що йде у відставку. Водночас закон «Про місцеві адміністрації» визначає, що після обрання нового президента голови ОДА працюють на своїх посадах до призначення нових очільників адміністрацій.

Нагадаємо, на виборах президента у другому турі явка виборців склала 62,07%. Для порівняння у першому турі явка виборців становила 62,8%. За даними екзит-полу, Зеленський набрав 73,2% голосів виборців, Порошенко — 25,3%. Недійсними визнали 1,5% бюлетенів. Офіційні результати другого туру оприлюднять до 4 травня. До 3 червня новообраний президент вступає на посаду.