“Самопоміч” піде на вибори сама, об’єднуватися ні з ким не буде, – Садовий

У списку від партії на парламентських виборах "буде 70% нових облич".

Участь у парламентських виборах партія “Самопоміч” буде брати самостійно, жодного об’єднання з іншими політсилами не планується.

Про це в ефірі програми “Мокрик По Живому” на Громадському заявив лідер “Самопомочі”, мер Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що домовленостей про об’єднання на парламентських виборах у “Самопомочі” немає ні з ким, а з лідером “Громадянської позиції” Анатолієм Гриценком він жодного разу не говорив про таке об’єднання.

“Думаю, що (на вибори – ред.) будемо йти самостійно і будемо залучати активних людей, які мають великий досвід, які є експертами”, – заявив Садовий.

Лідер “Самопомочі” також заявив, що у списку від партії на парламентських виборах “буде 70% нових облич”.

“У наступному списку до Верховної Ради від “Самопомочі”, я думаю, відсотків 70 будуть нові обличчя. … Це будуть регіональні лідери, лідери громадських думок. Тобто ми … будемо залучати нових активних людей до того, щоб вони були в українській політиці”, – зазначив Садовий.

Нагадаємо, лідер партії «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що готовий стати премʼєр-міністром при президенті Володимирі Зеленському. При цьому він уточнив, що це можливо тільки у випадку, якщо його підтримає парламент.

«Працювати я готовий. Але я готовий працювати, маючи легітимність. Якщо є підтримка більшості в парламенті, ти можеш зробити багато. А коли ти приходиш і працюєш в опозиції, то виходить, що ти можеш пропонувати ідеї, але вони не будуть реалізовані», — сказав Садовий.

категорії
Політика

Публікації по темі