Сергій Глущенко став заступником Милованова

Раніше Глущенко обіймав пасаду очільника Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства призначено ексголову Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергія Глущенка.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у Facebook.

“Кабінет Міністрів 26 лютого призначив Сергія Глущенка на посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України», – написав він.

Милованов уточнив, що в Мінекономіки «разом з Тарасом Висоцьким Глущенко відповідатиме за напрямок і координацію діяльності в напрямку агро». Міністр зазначив, що Глущенко має понад 10 років спеціалізації в питаннях реформування відносин у різних сферах сільського господарства, системи безпеки харчової продукції, державного контролю, ліцензування та дозвільної системи. Тривалий час спеціалізується на питаннях дерегуляції та євроінтеграції. Глущенко має майже 10 років досвіду роботи на юридичних посадах у міжнародній фінансовій корпорації (IFC) (Група Світового банку), а також у проєктах технічної допомоги Україні з боку ЄС.

Відомо, що з липня 2015 року по січень 2016 року Сергій Глущенко очолював Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі