Шмигаль розповів про можливе послаблення карантину

Уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки розповсюдження коронавірусу на території країни.

Уряд розглядає варіанти можливого послаблення карантину для запуску економіки, проте це залежить від динаміки розповсюдження коронавірусу на території країни.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі «Свобода слова» на ICTV.

«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки, і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди повинні заробляти гроші. Економіку треба запускати. Україна не така багата країна, яка може дозволити собі півроку не працювати і дивитися телевізор на дивані», – зазначив він.

Прем’єр в черговий раз підкреслив, що підтримка громадян, які залишилися без засобів заробітку – це одне з перших завдань влади. У той же час, після Великодніх свят, враховуючи динаміку поширення захворювання, буде стояти питання про подальші економічні кроки Кабміну.

25 березня Кабінет міністрів ввів режим надзвичайної ситуації по всій території України і продовжив карантин до 24 квітня.

Уряд запровадив в Україні карантин у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 спочатку на три тижні — з 12 березня по 3 квітня.

З 15 березня держава на два тижні закрила кордони для іноземних громадян, а з 17 березня — повністю закрито авіасполучення.

17 березня по всій Україні закрили заклади харчування, торгові центри, перукарні, розважальні заклади. Продовжують роботу: продуктові і господарські магазини, аптеки, АЗС, банки і банкомати, страхові компанії.

З 23 березня у Києві заборонили рух громадського транспорту, зокрема метро. Перевозять тільки медиків, рятувальників, поліцейських, комунальників, працівників продуктових магазинів і аптек, а також співробітників стратегічних підприємств.

Станом на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних 8 пацієнтів одужали. За добу було зафіксовано 69 нових випадків.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі