Суд ухвалив рішення щодо Зеленського за порушення на виборах

Суд постановив також стягнути з Зеленського судовий збір у розмірі 344 грн 40 коп.

Оболонський районний суд міста Києва призначив новообраному президенту України Володимиру Зеленському штраф у розмірі 850 грн за демонстрацію ним заповненого виборчого бюлетеня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалив суддя Владислав Дев’ятко.

Суд постановив Зеленського визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.212-10 (Порушення обмеження щодо ведення передвиборної агітації) КУпАП, та застосувати адміністративний штраф у вигляді 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн), а також стягнути з нього судовий збір у розмірі 344 грн 40 коп”, – зачитав вирок суддя.

За його словами, постанова може бути оскаржена протягом 10 днів та набирає чинності після завершення строку оскарження.

Варто вказати, що 21 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський на виборчій дільниці показав свій заповнений бюлетень. Пізніше спікер виборчого штабу Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що поліція вручила кандидату в президенти України адміністративний протокол за демонстрацію заповненого бюлетеня.

Сьогодні, 13 травня, адвокати Зеленського Сергій Кальченко та Ігор Пугайко під час судового засідання вимагали закриття справи через відсутність, на їхню думку, складу адміністративного правопорушення.

категорії
Політика

Публікації по темі