Суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки голови МОЗ

У МОЗ заявили, що наразі консультуються з юристами стосовно ухвали суду.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки голови Міністерства охорони здоров’я.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши знімки копії ухвали суду.

“Адмінсуд за нашим позовом заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки глави МОЗ”, – написав Ляшко.

У документі йдеться, що суд задовольнив заяву про забезпечення адмінпозову частково. “Заборонити першому заступнику Міністра охорони здоров’я України Супрун Уляні Надії вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень Міністра охорони здоров’я України…” – йдеться у документі.

Водночас, у МОЗ заявили, що наразі консультуються з юристами стосовно ухвали суду. “Як стало відомо Міністерству охорони здоров’я України із засобів масової інформації, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата та заборонив доктору Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я. Консультуємось з юристами”, – повідомили у Міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Уляна Супрун назвала лікарні, котрі неефективно витрачають державні гроші. За словами в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, медустанови, які знаходяться «під крилом» держави (МОЗ), отримують державне фінансування, мають великі території і багато приміщень – мають більше можливостей заробляти. Але ці можливості не використовуються.

Зокрема серед медустанов-“двієчників” міністр назвала Центр репродуктивної медицини в Харкові котрий функціонує, в основному, як міський і обласний пологовий будинок, хоча фінансується для обслуговування всіх громадян. Одна з унікальних послуг, які можуть там надавати – штучне запліднення. Втім таких звернень від пацієнтів дуже мало.

категорії
Політика

Публікації по темі