Світлана Воробей призначена на посаду заступника Міністра фінансів

На посаді заступника Міністра фінансів Воробей займатиметься податковою та митною політикою.

Сьогодні, 25 березня, за поданням Міністра фінансів Ігоря Уманського Кабінет Міністрів призначив на посаду заступника Міністра фінансів Світлану Воробей.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

На посаді заступника Міністра фінансів вона займатиметься податковою та митною політикою.

Міністерство фінансів вітає це рішення Уряду. Досвідченим фахівцем заповнена іще одна посада, яка має ключове значення для стабілізації ситуації в Україні та продовження шляху реформ і розвитку.

У міністерстві зазначають, що Світлана Воробей здобула вищу освіту у Київському національному торговельно-економічному інституті та Класичному приватному університеті. Має ступінь магістра права. Має 42 роки стажу, з яких 19 – на державній службі. У 1980-их працювала товарним інспектором. У 1990-их – заступником директорів низки комерційних підприємств. У 1999-2010 роках пройшла шлях від державного податкового інспектора до директора Департаменту моніторингу адміністрування платежів Міністерства фінансів України.

У 2014-2015 роках очолювала Управління організації обміну та аналізу інформації Міністерства фінансів України. З 2017 року – заступниця керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики.

Згідно з декларацією, Світлана Воробей має у власності квартиру у Києві, яка за останньою оцінкою коштує майже півтора мільйона гривень. У її чоловіка у власності є 3 земельні ділянки в Чернігівській області, тоді як у самої жінки – 1. Крім цього у чоловіка також є дачний будинок в тій ж області.

Також чоловік нової заступниці Мінфіну володіє автомобілем Nissan X TRAIL 2.0 SE6MT 2008 року, вартість якого на час купівлі становила 158 тисяч гривень. Подружжя має також акції у Публічному акціонерному товаристві “Млибор”, яке займається складським господартсвом.

Минулого року Світлана Воробей отримала 663 тисяч гривень зарплати. У декларації зазначається, що нова заступниця має у банку збереження на суму в 70 тисяч гривень та 2,5 тисячі доларів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі