Трафік по Кримському мосту б’є рекорди

Прес-служба ФКУ УПРДОР "Тамань" Росавтодору, в управлінні якого знаходиться міст, повідомила, що трафік по Кримському мосту до окупованого півострову б'є рекорди.

Як зазначається, у серпні 2018 року по Кримському мосту, довжиною 19 км, проїхали 845 282 транспортних засоби в обидві сторони. В цілому з моменту відкриття руху новою трасою через Керченську протоку до окупованого Криму скористалися майже 2,288 млн автомобілістів.

В середньому в серпні за добу по мосту проїздило майже 27,3 тисячі транспортних засобів, і цей показник виріс на десять відсотків у порівнянні з минулим місяцем.

Також в прес-службі додали, що скоротилося число порушень правил дорожнього руху при проїзді по мосту. Відзначається, що пік припав на перші два тижні після відкриття моста. Основне порушення правил дорожнього руху під час руху по Кримському мосту – перевищення швидкісного режиму.

Зазначимо, що рух по автодорожній частині Кримського моста відкрито 16 травня 2018 року. Відкриття руху поїздів по залізничній частині моста очікується в грудні 2019 року.

Додамо, що у 2017-му Міністерство юстиції України почало готувати позов та підраховувати збитки недоотриманих коштів Маріупольським і Бердянським торговими портами. Врахують у позові й те, що під час будівництва Росія закривала Керченську протоку для суден, щоб звести арку мосту.

категорії
Політика

Публікації по темі