На Львівщині пройдуть вибори у 5 новостворених ОТГ

Проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів.

Дільничним виборчим комісіям передали попередні списки виборців та іменні запрошення.

Про це сьогодні, 10 грудня, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Вчора відділи ведення Державного реєстру виборців Дрогобицької, Перемишлянської, Пустомитівської і Радехівської райдержадміністрацій завершили передачу дільничним виборчим комісіям попередніх списків виборців та іменних запрошень.

Справа у тому, що 23 грудня заплановано у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах Львівщини – Радехівській та Бібрській міських, Меденицькій і Лопатинській селищних, а також у Зимновідській сільській – провести перші місцеві вибори.

Як повідомила Зоряна Павлів, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації, до 12 грудня 2018 року дільничні виборчі комісії зобов’язані надіслати або доставити в інший спосіб кожному виборцю іменне запрошення.

«При виявленні неточностей чи помилок у запрошенні, зверніться із заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців свого району або до дільничної виборчої комісії, – радить виборцям посадовець. – Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», кожен виборець може звернутися з питань помилок у попередніх списках виборців себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про нездатність виборця самостійно пересуватися. Таку заяву слід подавати не пізніше як за п’ять днів до дня голосування, тобто до 17 грудня включно. Вона розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду», – додала Зоряна Павлів.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тис осіб. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Центральна виборча комісія призначила на 23 грудня перші місцеві вибори в 125 об’єднаних територіальних громадах.

Окрім того в повідомленні зазначають, що в Україні, станом на 10 жовтня створено 838 ОТГ, 133 з яких очікують на рішення ЦВК про призначення перших виборів.

категорії
НовиниПолітика

Публікації по темі