Україна готує санкції проти російських компаній

Кабмін розгляне проект про введення санкцій проти компаній, які будували міст в окупований Крим.

Кабмін розгляне проект про введення санкцій проти компаній, які будували міст в окупований Крим.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінВОТ) ініціювало питання про застосування санкцій до юридичних і фізичних осіб, причетних до незаконного будівництва моста в окупований Крим, повідомляє прес-служба МінВОТ .

Йдеться про санкції до 19 юридичних осіб (приватних компаній і компаній в федеральної власності РФ, федеральних установ РФ) і 22 фізичних осіб, які є керівниками або засновниками юридичних осіб, залучених до процесу незаконного будівництва Керченського мосту. “З урахуванням наявної інформації МінВОТ  підготувало відповідний пакет документів”, – відзначили в міністерстві.

Генеральним підрядником з проектування та будівництва транспортного переходу через Керченську протоку було визначено ТОВ “Стройгазмонтаж”. Також 24 березня 2016 року було оприлюднено перелік компаній, які були визначені субпідрядниками будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

Більшість з переліку фізосіб і юросіб, так чи інакше, залучені в реалізацію Росією великих інфраструктурних проектів, спрямованих на незаконне включення інфраструктури тимчасово окупованого Кримського півострова до складу РФ, підкреслює міністерство.

У відомстві зазначили, що введення проти причетних компаній санкцій, унеможливить їх економічні відносини з Україною, а також дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами ЄС і США.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз ввів санкції проти російських компаній за будівництво мосту в Крим. Під європейські санкції, зокрема, потрапили компанії ПАТ Мостотрест і ТОВ Стройгазмонтаж (СГМ Group), АТ Інститут Гіпростроймост – Санкт-Петербург, АТ Суднобудівний завод Залив, ТОВ Стройгазмонтаж – Міст і АТ ВАД.

категорії
Політика

Публікації по темі