Українська енергетика стала прогнозованою для інвесторів, – Володимир Кістіон

Україна системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі

Уряд вважає, що нова енергетична політика України створила прогнозовані умови роботи як для українського, так і закордонного бізнесу.

Про це в ході 10-го ювілейного Українського енергетичного форуму сказав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, передає “Урядовий портал”.

За його словами, запроваджені за останні п’ять років зміни в усіх сферах життя України стали фундаментом нової держави. «Завдяки низці важливих реформ й дерегуляційних рішень Уряду, які значно покращили бізнес-середовище, рівень привабливості України в світі суттєво зріс», – наголосив Володимир Кістіон.

Україна системно впроваджує три масштабні енергетичні реформи – реформу ринку газу, електричної енергії, вугільної галузі.

«В основі нової енергетичної політики країни, яка визначена Енергетичною стратегією України до 2035 року, доволі амбітні цілі. Ми ставимо перед собою завдання знизити вдвічі енергоємність економіки, наростити видобуток власних енергоресурсів, щоб зробити країну енергетично незалежною, і розвивати «зелену» енергетику», – зазначив урядовець.

Він додав, що розвиток відновлювальної енергетики, програми з енергоефективності та збільшення власного газовидобутку забезпечать Україні енергетичну безпеку.

категорії
Політика

Публікації по темі