Укрзалізниця відтерміновує обрання голови правління

Наразі правління очолює Желько Марчек, що обійняв посаду тимчасового керівника у лютому 2020 року.

У зв’язку із запобіжними заходами через можливе поширення коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, голову правління АТ “Укрзалізниця” відтерміновують.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Враховуючи зростання невизначеності з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавірусу в Україні й по всій Європі, а також пов’язані з цим непередбачувані події, що вимагають реагування, наглядова рада Укрзалізниці дійшла висновку, що провести відбір голови правління так, як було спочатку заплановано і у ті самі строки, неможливо”. – зазначають у повідомленні.

Тому наглядова рада прийняла рішення визначити нові часові рамки для процесу і сповільнити його, реагуючи цим на реальність кризи, з якою зіштовхнулася країна.

У відомстві наголосили, що новий графік буде встановлений щойно ми матимемо більше чіткості і бачення того, коли пандемічна криза може стати контрольованою.

“Ми не будемо перезавантажувати процес, у якому просунулися далеко вперед, чи відміняти те, чого вже досягнуто, натомість збережемо наявні результати. Консультант з підбору персоналу Бойден продовжить свою роботу за новим регламентом”. – йдеться у зверненні.

Додали також, що Укрзалізниця тісно співпрацюватиме з державними органами влади і нашим акціонером на шляху подолання цієї кризи. Встановлений зараз тимчасовий режим управління з призначенням виконуючого обов’язки голови правління через припинення повноважень попереднього керівника поки що триватиме.

Нагадаємо. тимчасовим очільником правління “Укрзалізниця” є Желько Марчек. Про це стало відомо 5 лютого із розпорядження ексголови уряду Олексія Гончарука. Як зазначається на сайті УЗ, Желько Марчек закінчив університет Марібора (Словенія), дипломований економіст. Майже 13 років займав керівні посади в McDonald’s в Україні, Румунії та Югославії. Брав участь у проекті реформуванні HR-напрямку в компанії “Нова Пошта”.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі