Уряд призначив Олександра Новікова Головою НАЗК

Новий очільник НАЗК має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури та дізнання понад 10 років, підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами.

Сьогодні, 15 січня, Кабінет Міністрів України на своєму засіданні призначив Олександра Новікова Головою Національного агентства з питань запобігання корупції як переможця відкритого конкурсного відбору.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Хочу донести до суспільства думку: у державі корупції більше не буде. Перед керівником НАЗК стоїть важливе завдання – максимально швидко забезпечити відкритість та прозорість роботи органу, а головне – успішність боротьби з корупцією. Бо саме корупція є одним з найбільш шкідливих негативних чинників, які впливають на рівень довіри до влади», – наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Олексій Гончарук подякував міжнародним партнерам за підтримку в супроводженні антикорупційної реформи в Україні: «Досвід і експертиза, якими ви ділитеся, є для нас важливими».

У засіданні Уряду взяли участь Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас; Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен; Тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін; Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева.

Іноземні гості висловили  вдячність Уряду за забезпечення проведення прозорого та відкритого конкурсу на посаду Голови НАЗК та переконання, що антикорупційні установи допоможуть забезпечити розвиток і благополуччя в Україні.

Згідно із декларацією за минулий рік, родина з 2015 року у Києві орендує квартиру площею 53 кв. м. Автівку Subaru Forester 2008 року випуску у сім’ї викрали, дружина Новікова Юлія Гончар має Kia Sorento 2013 року, а сам Новіков їздить на ВАЗ 21099, що передано за довіреністю у 2008.

У 2018 році Новіков заробив 562 тис. грн, а його дружина-підприємець – 321 тис. грн. У родини є 110 тис. грн готівкових коштів. Новіков також вказав у декларації кредит на 153 тис. грн, який взяла дружина.

Довідка

Новий очільник НАЗК має вищу юридичну освіту, працював в органах прокуратури та дізнання понад 10 років, підтримував державне обвинувачення у справах боротьби з організованою злочинністю та економічними злочинами.

Нагадаємо, 9 листопада 2019 року було оголошено конкурс з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції. 25 листопада конкурсна комісія розглянула 32 поданих пакети документів та допустила до участі у подальшому конкурсі 30 кандидатів.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Політика

Публікації по темі